Ubytování

Ubytování v Třeboni v apartmánech a pokojích od 2 do 5 osob.

penzion Schwarzenberský seník

Ubytování

Ubytování je možné v penzionu Schwarzenberský seník, který je od areálu vzdálen cca 500m. Nabízíme také možnost ubytování přímo v centru města v Penzionu Vratislavský dům na náměstí v Třeboni.

Přímo v areálu Pod světem je možnost ubytování v Apartmánech pod Světem.

Penzion Schwarzenberský seník

Penzion Schwarzenberský seník nabízí ubytování v Třeboni v pokojích a apartmánech ve třech samostatných sekcích. Jednotlivé sekce jsou navzájem oddělené a tvoří v podstatě tři samostatné penziony. K dispozici jsou pokoje a apartmány s kapacitou od 3 do 5 osob.

Penzion je umístěn v zeleni na kraji města, přitom nedaleko od centra Třeboně. Umístění rekreačního objektu je ideální i pro výlety na kole. Cyklotrasy začínají přímo u Schwarzenberského seníku.

penzion Schwarzenberský seník


Ubytování Penzion Vratislavský dům

Penzion Vratislavský dům nabízí ubytování přímo na náměstí v Třeboni. K dipozici je dvoulůžkový pokoj, dva rodinné pokoje 2 +2 a luxusní prostorný apartmán Terasa, kde se může ubytovat až 6 dospělých a dvě děti. Přímo v budově penzionu je restaurace, kde je možno objednat snídaně i další varianty stravování.

Penzion Vratislavský dům


Ubytování v apartmánech Pod Světem

Apartmány pod Světem nabízejí ubytování v Třeboni pod hrází rybníka Svět, nedaleko od centra, cca 200 m od Krčínova pomníku a pivovaru, na ulici Novohradská , čp. 223.

Ubytování v apartmánech v areálu Pod Světem.